Muğla Atlantis Kreş Ve Gündüz Bakım Evi Hakkında

Atlantis Kreş Ve Gündüz Bakım Evi, Muğla’nın Menteşe ilçesinde “menteşede en iyi kreş” ve “menteşede güvenilir kreş” arayan velilerimiz için çocuklarımızın güvenle, sevgi ve şefkatle “menteşede en temiz gündüz bakım evi” olarak eğitimlerini alabilecekleri bir eğitim kurumudur. Çocuklarımıza kirlenme özgürlüğü tanıyarak özgüven gelişimlerini destekliyor ve biz yetişkinlerin çocukların anılarında yer edinen sokak oyunları ile çocuklarımızı sosyalleştirme anlamında gelişmelerini sağlıyoruz. Yediği yemeği zürafaya benzetebilen, oturduğu minderi kocaman bir dağa dönüştürebilen, annesi ise bir masal prensesi olabilen çocuğumuzun hayal kurma yeteneğini köreltmeden tam aksine hayal gücünü destekleyerek günümüzü keyifle geçiriyoruz. Hayalperest ruhuna hitap eden yeni nesil eğitim setlerimizi kurumumuza dahil etmeyi unutmuyor; her etkinliği ayna önünde yansımalarla, tepegözle, projeksiyonla, arkadaşlarının görüşleriyle zenginleştirmeyi bilen tüm çocuklar gibi lego kuran ama o lego ile kendisine bir aslan arkadaş da yapabilen çocuklar yetiştiriyoruz. Hayal gücü sonsuz, mutlu çocuklar okula da mutlu gelirler ve mutlu dönerler. Fark etmeden çok şey öğrenirler, büyürler, işleri oyun olan ve oyunlarla dünyayı kavrayan, iyi birer gözlemci, araştırmacı, sorgulayan ve merak eden, öğrendiklerini kullanmayı seven, kendiyle ve çevresiyle barışık, bilimsel bilgiyi fark etmeden edinen çocuklar bizim çocuklarımızdır. Bu güzel yolda en temel amacımız “menteşede en iyi kreş” olarak çocuklarımızın biricikliğine değer verilen bir kadroyla ve arkadaşlarıyla keyif içinde vakit geçirebilmesi. Bu nedenle doğayı hissedeceğimiz, doğadaki malzemeleri kullanarak sanat, müzik yapıp ağaçlara tırmanarak biraz da dünyayı yukarıdan izleyeceğimiz, karıncalarla konuşabilen doğayı seven bireyler yetiştirmekten geçmektedir.

Ayrıca dünyadaki okul öncesi eğitim sisteminin en etkili yöntem ve metodlarını “menteşede en güvenilir kreş” etrafında toplayıp, tüm gelişim alanlarına hitap eden eğitim materyallerimiz ile bütünleştirdik. Çocuklarımızın yaratıcılığını ve öğrenmeye olan sevgisini geliştirerek kendini ve çevresini keşfetme zevkini sunduğumuz doğa konseptine sahip dekorasyonumuz ile sevmeyi öğrenmeyi, öğrenmeyi sevmeyi en önemli hedefimiz edindik. İki yaşından itibaren programlaştırdığımız iki dilin iç içe olduğu sınıflarımızda aktif öğrenme yöntemimiz ile iki ana dil bilincini oluşturma ve süreklilik sağlamayı amaçlıyoruz. Kendini sürekli geliştiren, araştırmacı, gerektiğinde düzenleme olgunluğuna erişmiş bir eğitim anlayışının hakim olduğu okul öncesi eğitim sistemimiz ve fiziki yapısı ile ayrıcalık sunan Atlantis Kreş Ve Gündüz Bakım Evi araştırmacı ve sorgulayan kimliğinin tükenmediği olguları çocuklarımıza sunmayı hedeflemektedir.
Atlantis Kreş olarak menteşede en iyi kreş,menteşede güvenilir kreş,menteşede en temiz gündüz bakım evi hizmetlerini vermekteyiz.

Muslihittin Mah. Semt Kadıoğlu Sok. No: 29/1 48000 Menteşe/Muğla
0252 212 27 77
0552 232 27 77
menteşede en iyi kreş